Likwidacja mieszkań – jak pozbyć się śmieci po poprzednich właścicielach?

Kupując mieszkanie, możemy zmierzyć się z tym, że starzy właściciele nie do końca je opróżnili. Mogą znajdować się w nim śmieci, stare meble, co oznacza naprawdę niemały problem dla nowych właścicieli. Rozwiązaniem okazuje się być usługa likwidacji mieszkań, którą proponujemy naszym klientom.

Jaki zakres usług może obejmować likwidacja mieszkań?

Likwidacja mieszkań to usługa obejmująca przede wszystkim wywóz mebli Warszawa, które zostały w mieszkaniu pozostawione przez starych właścicieli. Zlecając taką usługę, można liczyć na wywóz:

  • łóżek;
  • sof;
  • meblościanek;
  • regałów;
  • półek;
  • szaf.

Oczywiście inne meble także zostaną wywiezione. Usługa obejmuje również usunięcie z mieszkania rozmaitych przedmiotów. Zlecić można wywóz pozostawionych przez dawnych właścicieli sprzętów AGD oraz RTV, dywanów, książek, naczyń, a nawet ubrań. Niewątpliwym atutem usługi likwidacji mieszkań jest usunięcie także ewentualnych śmieci. Zdarza się, że mieszkanie zostało kupione z aukcji, na które trafiło po zadłużeniu przez właścicieli. W takich mieszkaniach można zastać naprawdę wszystko. Ogromna góra śmieci sięgająca niemal pod sam sufit to poważny problem, z którym pozwoli uporać się usługa likwidacji mieszkania.

Czy właściciel mieszkania musi brać udział w likwidacji mieszkania?

Usługa likwidacji mieszkania nie wymaga, aby brał w niej udział właściciel mieszkania. To pracownicy firmy wykonującej usługę zajmą się wyniesieniem wszystkiego, co ma zniknąć z mieszkania. Stawiając na likwidację mieszkań w naszym wykonaniu, można być pewnym, że cała usługa zostanie wykonana naprawdę szybko.

Jak długo trwa likwidacja mieszkania?

Czas wykonania usługi likwidacji mieszkania może być bardzo różny. Zależny jest on od ilości rzeczy, które trzeba z mieszkania wynieść. Im jest ich więcej, tym czas likwidacji mieszkania może być dłuższy. Szczególnie dużo pracy wymagają te mieszkania, które zostały zaśmiecone. Warto pamiętać, że w przypadku śmieci likwidacja mieszkania nie jest jedyną usługą, z której warto skorzystać. Niezbędne może okazać się na przykład ozonowanie czy odgrzybianie mieszkania.

Jak wygląda opróżnianie mieszkania?

Usługa likwidacji mieszkania jest kompleksowa. Obejmuje szereg działań. Na ogół zaczyna się od spakowania rzeczy o niewielkim rozmiarze. Dopiero później można przystąpić do demontażu tych, które są zbyt duże, aby móc je swobodnie wynieść. Po przygotowaniu rzeczy zostają one wyniesione z mieszkania, a następnie zapakowane tak, aby mogły zostać bezpiecznie przetransportowane w docelowe miejsce. Ułatwiają to nowoczesne samochody dostawcze.

Ile kosztuje likwidacja mieszkania?

Koszt likwidacji mieszkania nie jest stały. Wpływ na niego ma między innymi zakres prac, które muszą zostać wykonane. Dlatego zawsze jest on ustalany w pełni indywidualnie z klientem.

Likwidacja mieszkań to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala ona na bezproblemowe opróżnianie mieszkania po dawnych lokatorach i pozbycie się wszystkiego, co nie jest nam potrzebne. Usługa nie jest droga, wykonywana jest sprawnie i szybko.

Koniecznie sprawdź również naszą pełną ofertę dotyczącą sprzątanie piwnic w Warszawie.