...

Likwidacja mieszkania w Warszawie – cennik

Likwidacja mieszkań, czyli inaczej mówiąc opróżnienie mieszkań, bądź ich wyczyszczenie jest coraz bardziej popularną usługą, zwłaszcza przez mieszkańców dużych miast, takich jak Warszawa. Obecnie na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się likwidacją mieszkań w Warszawie. Dlatego w dalszej części artykułu sprawdzimy jaką cenę należy zapłacić i co w danej usłudze możemy otrzymać.

Likwidacja mieszkań w Warszawie – co to jest?

Zanim przejdziemy do naszego cennika dotyczącego usługi likwidacji mieszkania w Warszawie, warto bardziej szczegółowo scharakteryzować czym dana likwidacja mieszkania jest. Nie da się ukryć, że dla przeciętnego obywatele sam termin „likwidacja” może brzmieć dwuznacznie, a nawet można mieć skojarzenia niezbyt pozytywne. Nic bardziej mylnego, ponieważ likwidacja mieszkania to nic innego jak przygotowanie/wyczyszczenie mieszkania tak, aby wyglądało tak samo, jak w chwili wprowadzenia się.

Likwidacja mieszkania może obejmować:

  • Naprawę – firmy oferują naprawdę elementów, które zostały uszkodzone podczas zamieszkania i użytkowania lokum. Oczywiście mowa tutaj o dobrych naprawach, firma likwidująca mieszkania nie jest firmą remontową.
  • Zabezpieczenie elementów wyposażenia mieszkania (szkło, porcelana itd.) – podczas przeprowadzi niektóre przedmioty mogą ulec zniszczenie dlatego firma odpowiednio je zabezpieczy.
  • Wywóz mebli Warszawa firma opróżni mieszkanie ze starych mebli i zajmie się ich prawidłową utylizacją.
  • Wywóz gabarytów – firma oczyści mieszkanie również z wszelkich, zalegających gabarytów.

Warto również zaznaczyć, że firmy oferujące likwidacje mieszkań nie zajmują się tylko mieszkaniami. Takie firmy świadczą usługi z zakresu opóźniania piwnic, strychów, lokali, pojedynczych pomieszczeń i całych budynków.

Likwidacja mieszań w Warszawie – cennik

Zgodnie z najnowszymi danymi firma oferująca likwidację mieszkań lub innych części naszego gospodarstwa domowego w Warszawie wycenia swoje usługi na poziomie 600-1400 zł. Cena zależna jest od wielu czynników.

Są to m.in.

  • Metraż mieszkania i ilość rzeczy do wyrzucenia.
  • Warunki wynoszenia rzeczy.
  • Udogodnienia dla pracowników firmy typu wina w bloku.
  • Liczba pracowników zaangażowanych do danego zlecenia.
  • Możliwość podjazdu autem dostawczym pod klatkę.

Przykładowa wycena likwidacji mieszkania w Warszawie: 

Mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na trzecim pietrze bez windy. Nie ma możliwości podjazdu pod klatkę. Do zlecenia zaangażowano trzyosobową ekipę, która z największych rzeczy do utylizacji wyniosła: meble kuchenne, meble pokojowe, drzwi, dywany, ubrania, naczynia itd. Cena za usługę 1100 zł.

Jak wybrać firmę do likwidacji mieszkania w Warszawie?

W stolicy Polski jest bardzo dużo firm, które świadczą usługi oczyszczania mieszkań. Dlatego zanim sięgniemy po telefon i wybierzemy jeden z przypadkowych numerów, to warto przyjrzeć się wszystkim wadom i zaletom danej firmy. Jeśli wcześniej nie mieliśmy styczności z żadną firmą likwidującą mieszkania w Warszawie, warto zapoznać się z opiniami na temat danej firmy, których w internecie jest masa. Pamiętajmy, aby nigdy firmy nie wybierać w ciemno.

Sprzątanie piwnic Warszawa – rzuć okiem na całą ofertę i aktualny cennik.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.