...

Opróżnianie i likwidacja mieszkań oraz firm Warszawa

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nagromadzonej wiedzy nasze usługi w opróżnianiu obiektów stoją na najwyższym poziomie i są bardzo atrakcyjne cenowo. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych usługobiorców. Jeżeli kupiłeś lub sprzedajesz mieszkanie ze zbędnymi rzeczami, opróżniasz piwnicę, sprzątasz strych, likwidujesz  lokal – świetnie trafiłeś.

Spis treści – opróżnianie i likwidacja mieszkań, firm w Warszawie

 1. Co cechuje naszą warszawską firmę zajmującą się likwidacją mieszkań i firm
 2. Likwidacja mieszkań, firm, pomieszczeń i lokali w Warszawie
 3. Likwidacja mieszkań i domów w Warszawie
 4. Jak dokładnie wygląda opróżnianie mieszkań w Warszawie?
 5. Co robimy z rzeczami, które wywozimy z mieszkania?
 6. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na opróżnianie mieszkań Warszawa?
 7. Odbiór sprzętu AGD i RTV oraz utylizacja starych mebli
 8. Wywóz elektrośmieci Warszawa
 9. Kiedy skorzystać z naszej pomocy przy opróżnianiu mieszkań i pozbyciu się starych urządzeń AGD i RTV
 10. Najczęściej zadawane pytania dotyczące likwidacji mieszkań i firm Warszawa – FAQ

Kartony przy opróżnianiu biura - likwidacja firm Warszawa

Dołącz już teraz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług świadczonych przez naszą firmę w zakresie likwidacji pomieszczeń Warszawa. Dzwoniąc do nas, pokrótce wyjaśniasz jaką usługą jesteś zainteresowany, a my w trybie ekspresowym staramy się zrealizować Twoją potrzebę. Podjeżdżamy busem lub autem dostawczym i SAMI demontujemy oraz wynosimy wszystkie wskazane przez Ciebie rzeczy.

Wywozimy meble (łóżka, sofy, fotele, meblościanki, regały, szafy, półki) AGD/RTV, dywany, książki, naczynia, ubrania, sprawiając że ciężkie przedsięwzięcie jakim jest likwidacja obiektu, staje się dla Ciebie przyjemnym spacerkiem, w trakcie którego możesz zająć się innymi pilniejszymi sprawami, jakie zwykle towarzyszą opróżnianiu mieszkań piwnic strychów.

Naszą warszawską firmę zajmującą się czyszczeniem i likwidacją mieszkań oraz firm cechuje:

 • Fachowość – jesteśmy specjalistyczną firmą posiadającą bogate doświadczenie oraz flotą aut dostawczych do dyspozycji.
 • Elastyczność – oferujemy terminy na kolejny dzień, a w nagłych, niespodziewanych przypadkach już tego samego dnia!
 • Klient Nasz Pan – Nasi doświadczeni pracownicy dostosują się do Państwa potrzeb.
 • Konkurencyjność – posiadamy najniższe ceny na rynku – sprawdź i przekonaj się sam !
 • Pewność – zlecając Nam wykonanie zadania masz 100% pewności, że zostanie wykonane w sposób profesjonalny.

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Gdy przychodzi czas na kompleksowe opróżnianie mieszkań Warszawa – możesz na nas liczyć. Nie ma znaczenia, czy chodzi o przygotowanie nieruchomości na sprzedaż, czy też generalne porządki przed remontem – jeśli w Twoim mieszkaniu nagromadziła się zbyt duża ilość zbędnych przedmiotów, warto skorzystać z fachowej pomocy. My wiemy, co z tym wszystkim zrobić! Profesjonalne opróżnianie mieszkań na terenie stolicy i w okolicach to nasza specjalność. Sprawnie, szybko, bez problemu – usuniemy z Twojego mieszkania wszystkie nagromadzone graty – od starych mebli, po zużyty sprzęt. Zajmiemy się też demontażem i wyniesieniem. Nasz wykwalifikowany zespół jest do Twojej dyspozycji!

Likwidacja mieszkań Warszawa

Powody likwidacji mieszkania mogą być różne – remont, sprzedaż, generalne porządki i zmiany. W każdym przypadku warto mieć kontakt do nas. Zajmiemy się tym zadaniem profesjonalnie i skutecznie. Likwidacja mieszkań Warszawa to usługa, którą świadczymy już od długiego czasu i cieszą nas pozytywne opinie zwrotne klientów, gdyż staramy się o jak najlepszą jakość realizacji powierzonego nam zadania. Wykwalifikowana ekipa doświadczonych pracowników w sprawny i szybki sposób sprawi, że całe zadanie pójdzie tak gładko, jak tylko to możliwe. Zajmiemy się wszystkim – wystarczy po nas zadzwonić i przekazać ciężar tego mieszkania na nasze barki. Jeśli chodzi o kompleksową likwidację mieszkań w stolicy – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail lub kontakt telefoniczny!

Opróżnianie, likwidacja mieszkań, firm, pomieszczeń i lokali w Warszawie

Opróżnianie strychów i piwnic - likwidacja mieszkań Warszawa

Przeniesienie firmy, wymiana mebli, likwidacja biura zawsze wiążą się z potrzebą pozbycia starych biurek, szaf lub sprzętu biurowego. Możesz próbować na własną rękę wynajmować kontenery, demontować i wynosić meble. Możesz też skorzystać z dużo łatwiejszego rozwiązania jakie oferujemy – oczyszczanie biur. Jesteśmy w stanie kompleksowo zlikwidować lokal, pomieszczenia biurowe, wywieźć sprzęt komputerowy, zabrać meble biurowe, które nie są już Ci potrzebne, a Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem.

Demontujemy i wynosimy wszystkie wskazane przez Ciebie rzeczy, a następnie sami je wywozimy. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz nic dźwigać, nie blokujesz przez tydzień miejsca wynajętym kontenerem, a przede wszystkim oszczędzasz coś co dzisiaj jest bardzo cenne – swój czas.

Likwidacja mieszkań i domów w Warszawie

Sprzedaż lub kupno nowej nieruchomości bardzo często obarczona jest koniecznością pozbycia się z nich wszystkich rzeczy po poprzednich lokatorach. Ten ciężki i uciążliwy proces opróżniania domów mieszkań, ciągnie się niekiedy całymi tygodniami, możesz jednak ograniczyć go do kilku godzin, zlecając nam likwidacje mieszkania lub domu. Wystarczy jeden telefon aby umówić się z nami na kompleksowe opróżnienie piwnic, garaży. Realizujemy zarówno małe zlecenia takie jak wywóz niepotrzebnych mebli lub starej pralki, jak również duże przedsięwzięcia polegające na całościowym pozbyciu się zawartości 300 metrowego domu. Dzięki nam zyskujesz komfort i pewność, że cały proces przebiegnie beż żadnych problemów. Podjeżdżamy własnym transportem, pakujemy  i demontujemy wszystkie graty i od razu wywozimy. Cały proces skracamy oraz optymalizujemy pod Twoim kątem jak tylko się da, przez co zostajesz bez uciążliwego problemu i bez mebli.

Jak dokładnie wygląda opróżnianie mieszkań w Warszawie?

 1. Wstępnie wyceniamy usługę poprzez rozmowę telefoniczną, wizytę osobistą lub kontakt mailowy.
 2. Wspólnie ustalamy termin rozpoczęcia prac.
 3. Przyjeżdżamy samochodem dostawczym, wchodzimy do mieszkania, pakujemy w torby/worki mniejsze rzeczy, które znajdują się w szafach, na komodach, stołach lub w innych miejscach, typu garnki, porcelana, książki, ubrania, sztućce, miski, opakowania, płyty i inne niepotrzebne rzeczy, które następnie pakujemy do samochodu.
 4. W kolejnym etapie wynosimy gabaryty, jeżeli są mniejsze bierzemy je w całości, jeżeli są większe jak np.: meble. Demontujemy/rozbieramy na części, by w dalszej kolejności zapakować na auto dostawcze. Na końcu po sobie sprzątamy i odjeżdżamy.

Co robimy z rzeczami, które wywozimy z mieszkania?

Rzeczy, które wywozimy z mieszkania są następnie przebierane oraz segregowane, staramy się by jak najwięcej przedmiotów znalazło swój drugi dom, w związku z tym w pierwszej kolejności to co nadaje się do dalszego użytku przekazujemy chętnym osobom lub firmom np. książki do Antykwariatu, niektóre rzeczy oddajemy do recyklingu a to czego nie da uratować , transportowane jest do firmy zarządzającej odpadami i w tym miejscu utylizowane zgodnie z prawem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na opróżnianie mieszkań Warszawa?

Ponieważ jesteśmy już kilka lat na rynku, mamy dużo pozytywnych opinii, staramy się dopasować do klienta oraz rzetelnie wykonywać swoją pracę a także robimy wszystko by jak najwięcej rzeczy, które jednej osobie są już niepotrzebne mogły dostać drugie „życie” tym samym dbamy o to by zminimalizować ilość odpadów, chcemy ograniczyć do maksimum tworzenie nowych wysypisk z rzeczy, które mogłyby pomóc wielu ludziom na świecie, dopiero w sytuacji kiedy te rzeczy nie nadają się do użytku – przekazujemy je do punktu zbierania odpadów.

Odbiór sprzętu AGD i RTV oraz utylizacja starych mebli

Zepsuta lodówka, stara kuchenka, nie działający telewizor czy głośna pralka są zawsze utrapieniem dla właściciela. Dzięki nam szybko i tanio pozbędziesz się problemu. Błyskawicznie przyjdziemy, wyniesiemy i wywieziemy zużyty sprzęt oraz zajmiemy się utylizacją mebli. Stare AGD i RTV wywieziemy w przeznaczone do utylizacji miejsce, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnym miejscem na nowe urządzenie.

Wywóz elektrośmieci Warszawa

Aktualny postęp technologiczny sprawia, że telewizor, komputer, tablet czy smartphone kupiony kilka temu nadaje się już na śmietnik. Podobnie jest ze sprzętem AGD, który po kilku latach wymaga wymiany na nowszy model. Powstaje pytanie co zrobić z niepotrzebnymi elektrośmieciami. Nie należy ich wynosić na śmietnik, ponieważ zawierają szkodliwe substancje, które należy odpowiednie zabezpieczyć i zutylizować. Nie każdy ma również możliwość, aby przewieźć dużą lodówkę czy ciężką pralkę do punktu odbioru elektrośmieci. Na szczęście istnieje Nasza firma, która oferuje wywóź elektrośmieci oraz odpowiednią ich utylizację. Dzięki Nam pozbędziesz się problemu jakim są elektrośmieci bez szkody dla środowiska.

Kiedy skorzystać z naszej pomocy przy opróżnianiu mieszkań i pozbyciu się starych urządzeń AGD i RTV

Korzyści z wynajmu profesjonalnej firmy opróżniającej mieszkania, domy, garaże, strychy, piwnice, biura czy inne lokale są liczne! Z jednej strony masz gwarancję, że praca wykonana jest prawidłowo z drugiej strony unikasz marnowania energii i czasu potrzebnego na opróżnianie. Nasza pomoc przyda się w momencie planowanej sprzedaży mieszkania gdzie zazwyczaj nowi właściciele chcą kupić puste mieszkanie by urządzić je we własnym stylu, przydamy się również w momencie, kiedy jest konieczność zabrania rzeczy po zmarłej osobie, pomożemy również w uporządkowaniu mieszkania po remoncie lub przy wymianie starych mebli/sprzętu RTV,AGD na nowy, sprzątniemy dawno niewykorzystywany garaż, strych lub piwnice gdzie przez lata były znoszone różne rzeczy.

Ważne informacje:

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy by kuchenka przed naszym przyjazdem była odłączona od gazu.

Nie odbieramy mebli z pluskwami, tego typu mieszkanie trzeba najpierw zdezynfekować, najlepiej dwukrotnie i dopiero zamówić naszą usługę odbioru.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące czyszczenia, likwidacji mieszkań i firm Warszawa – FAQ

1. Jaki jest koszt likwidacji mieszkania – Warszawa?

Koszt likwidacji mieszkania jest uzależniony od zakresu usług do zrealizowania. Po skontaktowaniu się z naszą firmą jesteśmy w stanie ocenić jaki jest szacunkowy koszt związany z realizowaniem poszczególnych usług do wykonania przy likwidacji konkretnego mieszkania. Jest to zależne między innymi od wielkości lokali mieszkalnego, jak między innymi od ilości przedmiotów, które znajdują się w opróżnionym mieszkaniu.

2. Opróżnienie mieszkania do sprzedaży w Warszawie – ile potrwa i jak go wycenić?

Czas realizacji opróżniania mieszkania przeznaczonego do sprzedaży jest uzależniony od wielkości lokalu mieszkalnego. Większość mieszkań jest opróżniana przez naszych pracowników z wszystkich rzeczy w ciągu jednego dnia. Przy większych mieszkaniach czas zrealizowania usług opróżniania mieszkania może być dłuższy, niż standardowy, co zawsze jest w indywidualny sposób ustalane z naszymi klientami.

3. Jak w Warszawie przebiega proces opróżnienia lokalu?

Oferujemy opróżnianie lokali mieszkalnych, które realizowane jest w kompleksowy sposób. Opróżnianie mieszkania obejmuje:
● pakowanie mniejszych rzeczy,
● demontaż dużych rzeczy,
● wynoszenie rzeczy z lokalu mieszkalnego.
Rzeczy pakowane są sposób, który ma zapewnić bezpieczny transport. Na bezpieczeństwo i profesjonalizm transportu wpływają również wykorzystywane w naszej firmie nowoczesne samochody dostawcze lub kontenery.

4. Jak zostaje zutylizowany sprzęt komputerowy po likwidacji firmy?

Sprzęt komputerowy nie może zostać po prostu wyrzucony na śmietnik ze względu na szkodliwe substancje, jakie zawiera. Z tego powodu dbamy o to, aby elektrośmieci były utylizowane w odpowiedni i zgodny z prawem sposób. Przeprowadzamy wywóz i utylizację, które pozwolą na pozbycie się sprzętu w bezpieczny dla środowiska sposób.

5. Jakie pojazdy do transportu posiada firma EkoBus?

EkoBus posiada wszelkiego rodzaju niezbędne pojazdy, dzięki którym możliwy jest wywóz śmieci i sprzętów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci niejednokrotnie potrzebują się pozbyć wielkogabarytowych i dużych produktów, których nie można wywieźć zwykłym autem. Z tego powodu proponujemy profesjonalny wywóz śmieci w specjalnie przygotowanych pojazdach dostawczych od 1,5m3 do 16 m3.

6. Czy wycena likwidacji mieszkania/firmy w Warszawie jest darmowa?

Aby określić cenę likwidacji mieszkania lub firmy w Warszawie niezbędna jest profesjonalna i kompetentna wycena. Z tego powodu EkoBus oferuje darmową konsultację z wyceną. Warto odpowiednio się do niej przygotować i podać wszystkie, jak najbardziej szczegółowe informacje do których warto dołączyć fotografie. Dzięki temu wycena będzie dokładniejsza.

7. Czy w trakcie opróżniania mieszkania moja obecność jest konieczna?

Obecność klienta podczas realizowania opróżniania mieszkania może być ułatwieniem dla pracowników naszej firmy. Jednak nie wymagamy obecności klientów podczas realizowania poszczególnych czynności, które są niezbędne do całkowitego opróżnienia konkretnego mieszkania. Wystarczy, że klient dostarczy do naszej firmy, czy też dać pracownikom naszej firmy klucze do konkretnego mieszkania, które ma być opróżnione.

8. Czy wszystkie przedmioty z opróżnionego mieszkania są prawidłowo utylizowane?

EkoBus dba w szczególny sposób o bezpieczną i zgodną z prawem utylizację odpadów. Przeprowadzamy nie tylko segregację. Przedmioty, które nadają się do użytku są przekazywane osobom, które mogą z nich skorzystać. Co więcej, dbamy o legalną i bezpieczną dla środowiska utylizację elektrośmieci, które nie mogą być wyrzucane na zwykły śmietnik ze względu na szkodliwe substancje, jakie zawierają.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.