...

O nas

Zapraszamy do skorzystania z usług

Najtaniej i najpewniej w Polsce

Zadzwoń i przekonaj się że możesz na nas liczyć. Chętnie pomożemy pozbyć się tego co zalega!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nagromadzonej wiedzy nasze usługi w opróżnianiu domów, mieszkań, lokali usługowych, piwnic, czy strychów, stoją na najwyższym poziomie, przy zachowaniu najniższej ceny. Zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie odpowiadające usługobiorcom - wszakże klient nasz Pan. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług świadczonych przez naszą firmę.

Powierzając nam pracę masz gwarancje, że Twoje przedmioty zostaną w bezpieczny sposób zutylizowane, a nasi pracownicy dostosują się do Twoich potrzeb. Nie tylko najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów ale również dbamy o to, aby wywiezione gabaryty były w bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób zutylizowane.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy flotą aut dostawczych od 1,5m3 do 16m3 w zależności od Twoich potrzeb. Możliwość terminów na następny dzień, a w nagłych przypadkach już tego samego dnia! Przebijamy cenowo wszystkie oferty, przekonaj się sam!

0
Lat
Doświadczenia
0
Ton odpadów
zutylizowanych
0
Zadowolonych
klientów
0
opróżnionych
pomieszczeń
Referencje

Nasi klienci o nas

Ekobus - Opróżnianie mieszkań

Nadszedł czas na nowe mieszkanie? A może przeprowadzka biura? Zadbamy o całą przeprowadzkę od pakowania, streczowania folią ochronną poprzez wynoszenie, transport i wnoszenie do nowego mieszkania, domu lub lokalu :) Możemy umówić się na usługę kompleksową od A do Z a możesz zlecić nam jedynie część np noszenie lub sam transport.

Przeprowadzka do nowego miejsca to często ciężka praca, któa wymaga czasu, wysiłku i zaangażowania. Nierzadko chodzi o nieporęczne meble takie jak np biurka czy regały – pomożemy zorganizować Ci przeprowadzkę biura, mieszkania czy domu tak aby wszystko było na swoim miejscu w ciągu kilkunastu godzin. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę na opróżnianie mieszkań w Warszawie i okolicach.

Zatrudniając nas do sprzątania piwnicy, garażu czy strychu – masz pewność , że wyczyścimy Twoje pomieszczenie do przysłowych gołych ścian i podłogi.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.